Vilistlased

2019.a lõpetajad XLII lend
1. Maksim Jakovlev
2. Victoria Sitnikova
3. Danil Tupitsõn
2018.a lõpetajad XLI lend
1. Margret Linnamäe
2. Anna Pavlova
3. Maksim Tšistjakov
2017.a lõpetajad XL lend
1. Nadarian Berija
2. Alina Gubanova
3. Viktoria Jakovleva
4. Alisa Käär
5. Milena Piskunov
6. Riina Piskunov
7. Marina Tõsjatšnik
.
2016.a lõpetaja XXXIX lend
1. Albert  Koskor
2015.a lõpetajad XXXVIII lend
1. Dmitri Kuznetsov
2. Aljona Mihhejeva
3. Stanislava Tihhonova
4. Anna-Maria Tomsen
2014.a lõpetajad XXXVII lend
1. Hanna-Loora Bobrov
2. Anna-Liisa Mälk
.
2013.a lõpetajad XXXVI lend
1. Šmits Marc-Rene
2. Tõsjatšnik Andrei
3. Traumann Aleks
4. Tonevitskaja Anna
2012.a lõpetaja XXXV lend
1. Ojasalu Ove
2011.a lõpetajad XXIV lend
1. Aleksejev Katliin
2. Jerahtina Jelizaveta
3. Konsa Tatjana
4. Letunova Jekaterina
5. Mironova Julija
6. Nõlvak Patrik
7. Tõsjatšnik Julia
8. Vagulin Leonid
.
2010.a lõpetajad XXXIII lend
1. Jakubova Angelina
2. Kaplina Angelika
3. Kaplina Juulika
4. Männiste Anhelika
5. Zolotova Ekaterina
2009.a lõpetajad XXXII lend
1. Aboljanina Tamara
2. Šarina Kristiina
3. Vassiljeva Ingrid
2008.a lõpetajad XXXI lend
1. Muttonen Katerina
2. Sternhof Helina
3. Tonevitskaja Julija
.
2007.a lõpetajad XXX lend
1. Holmberg Jürgen
2. Ivanova Eljana
3. Kaasik Mana
4. Kozlova Veronika
5. Luik Kristina
6. Tamme Liis
7. Tihhonova Julia
8. Popov Artjom
9. Zavjalova Anastassia
2006.a lõpetajad XXIX lend
1. Fjodorova Anastassija
2. Lass Allar
3. Muttonen Andrei
4. Nõlvak Oliwer
5. Trummar Nele
2005.a lõpetajad XXVIII lend
1. Gorbatšova Viktoria
2. Pelepelina Jana
3. Vasina Jekaterina
.
2004. a lõpetajad XXVII lend
1. Astašina Marina
2. Ivanova Tatjana
3. Ivask Viktoria
4. Kiis Merike
5. Nõmmets Kaidi
2003.a lõpetajad XXVI lend
1. Koikova Anna
2. Lõhmus Anastassia
3. Šarina Natalja
4. Poljakova Jevgenia
5. Zamahhova Anastassia
2002.a lõpetajad XXV lend
1. Antonova Tatjana
2. Filonik Alissa
3. Hitrova Aljona
4. Laškova Natalja
5. Muttonen Nadežda
6. Poljakova Jekaterina
7. Rohesalu Kaari
8. Samsonova Evelina
9. Zahharova Tatjana
10. Vagulina Nadežda
.
2001.a lõpetajad XXIV lend
1. Fjodorova Jelena
2. Ivanova Irina
3. Koitla Martin
4. Kõrvek Aare
5. Polluks Liina
6. Tähtvere Helen
2000.a lõpetajad XXIII lend
1. Brenner Marika
2. Gontšarenko Olesja
3. Green Edgar
4. Krõštaljova Milana
5. Kutsar Hanna-Liisa
6. Lomkov Aleksandr
7. Lonskaja Gerli
8. Lonskaja Glafira
9. Rätsep Erlika
10. Stepanova Elina
11. Stepanov Maksim
12. Zamahhova Elvira
1998.a lõpetajad XXII lend
1. Aps Indrek
2. Boroznova Polina
3. Gorbunova Julia
4. Tudovši Aljona
.
1997.a lõpetajad XXI lend
1. Karask Kalmer
2. Koitla Marek
3. Kutsar Magnar
4. Paarets Gert
5. Vagulina Natalja
1996.a lõpetajad XX lend
1. Alles Monika
2. Daitš Nadežda
3. Ibragimov Elnura
4. Laidinen Anu
5. Linder Tuuli
6. Polikarpova Tatjana
7. Tarbajeva Julia
8. Tarbajeva Oksana
1995.a lõpetajad XIX lend
1. Kareva Kristina
2. Kohver Mari-Liis
3. Kran Roman
4. Küün Elvira
5. Lillepea Jana
6. Meiel Reeli
7. Sutškova Oksana
8. Vares Piret
.
1994.a lõpetajad XVIII lend
1. Gorbunova Marina
2. Kasu Reele
3. Korjus Sigrid
4. Laidinen Pekka
5. Meiel Meeli
6. Popovitš Olesja
1993.a lõpetajad XVII lend
1. Green Eva
2. Takjas Maris
3. Varinurm Heli
1992.a lõpetajad XVI lend
1. Alles Jane
2. Aus Aive
3. Goldobina Svetlana
4. Gontšarenko Oksana
5. Kokkonen Valentina
6. Šaihova Jelena
7. Tagam Miina
.
1991.a lõpetajad XV lend
1. Allvee Argo
2. Hramtšenkov Filipp
3. Linder Tanel
4. Müristaja Anneli
5. Pilden Olga
6. Starikova Anna
7. Tiilen Angela
8. Tiimus Tiia
9. Tiškin Igor
1990. a lõpetajad XIV lend
1. Aru Merike
2. Gvozdeva Tatjana
3. Koitsalu Katrin
4. Kozlova Inga
5. Paavo Inga
6. Samorodina Anja
1989.a lõpetajad XIII lend
1. Feldmann Õnne
2. Horolski Denis
3. Koha Heidi
4. Pihlak Regina
5. Pihlak Riina
6. Postojeva Ilona
7. Varinurm Lagle
.
1988.a lõpetajad XII lend
1. Aps Lii
2. Hunt Helen
3. Linnamäe Õnne
4. Moisa Kai
5. Rohesalu Silvi
6. Takjas Merle
7. Tiitso Kait
8. Uussoo Tiina
1987.a lõpetajad XI lend
1. Aus Eve
2. Johanson Siiri
3. Linder Terje
4. Karask Külliki
5. Karask Õili
6. Uuetoa Indrek
7. Pontus Tõnu
8. Kušnir Olga
9. Žirnjakova Jelena
10. Gorbatšova Marina
1986.a lõpetajad X lend
1. Elvest Tarmo
2. Gridin Janek
3. Kentem Gaido
4. Pärnak Veiko
5. Rausi Madis
6. Ozerova Julia
7. Solovjova Irina
8. Takjas Kaire
9. Viitola Eve
.
1985.a lõpetajad IX lend
1. Karja Ingrid
2. Laager Aire
3. Mae Katrin
4. Rõžova Regina
5. Steklova Diana
1984.a lõpetajad VIII lend
1. Aus Heli
2. Eelnurm Anneli
3. Reebert Airi
4. Tamm Merle
1983.a lõpetajad VII lend
1. Kuskov Aleksei
2. Lata Natalia
3. Triffonenko Marina
.
1982.a lõpetajad VI lend
1. Golubkova Inga
2. Gridina Monika
3. Lille Reesi
4. Uibo Tiina
1981.a lõpetajad V lend
1. Andersons Ivika
2. Fedulova Eva
3. Golubkova Nelli
4. Küün Inge
5. Linnamäe Andres
6. Meiel Monika
7. Metsis Tiina
8. Mäeorg Marika
9. Pakker Renna
10. Pakker Riia
11. Setšenova Julia
12. Vastisson Tiina
1980.a lõpetajad IV lend
1. Markova Oksana
2. Uussoo Karin
3. Võrk Maila
.
1979.a lõpetajad III lend
1. Kurnoskina Svetlana
2. Käär Elena
3. Rõžov Eduard
1978.a lõpetajad II lend
1. Lillepea Krista
2. Raudsepp Monika
3. Gennadi Šišov
4. Irina Kovalevskaja
1977.a lõpetajad I lend
1. Kasu Rene
2. Kornilova Liida